Projektowanie przestrzeni

Projektowanie i aranżacja przestrzeni

Dobrze zaaranżowana przestrzeń wokół domu nie tylko cieszy oko, ale również oddziałuje na nasze poczucie komfortu, spokoju i estetyki. W jaki sposób najlepiej zagospodarować otoczenie budynku? My wiemy to doskonale, dlatego chętnie zaaranżujemy teren wokół Twojej posesji. Współpracując z firmą Vikaro, kompleksowo wykonamy projekt ułożenia kostki brukowej w technologii 3D.
Nasze doświadczenie, wiedza i umiejętności, a także najlepsza jakość materiałów i najnowsze technologie pozwalają nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów indywidualnych oraz firm brukarskich.

Projekty uszyte na miarę

Projektujemy nawierzchnie w stylu klasycznym i nowoczesnym, każde zlecenie traktując indywidualnie. Szukamy rozwiązań najlepszych dla naszych klientów, wspólnie z nimi analizując wstępną koncepcję i prognozowane koszty budowy nawierzchni. Zgodnie z analizą potrzeb klienta, opracowujemy najbardziej optymalny wariant projektu.
Chcąc w pełni sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców, proponujemy opcję wirtualnego spaceru po wrysowanej kostce, który pozwoli przesuwać, obracać, dodawać i ucinać poszczególne elementy.

Wszystkie proponowane zmiany nanosimy na bieżąco, aż do uzyskania projektu, który w 100% spełni oczekiwania klienta. Po akceptacji ostatecznej wersji projektu, poszukujemy najlepszej dla odbiorcy oferty realizacji, zarówno pod względem finansowym, jak i technicznym.

Naszym atutem jest kompleksowe podejście do każdego zlecenia – dojeżdżamy do naszych klientów!

Zobacz, jak działamy